Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

O NÁS

O společnosti Kordcarbon, a.s.

Kordcarbon, a.s. je předním výrobcem a prodejcem uhlíkových a hybridních tkanin. Historie společnosti sahá až do roku 1950, kdy byla započata výroba technických tkanin jako součást Baťových závodů. Mezi naše zákazníky patří distributoři a výrobci kompozitních produktů v oblasti automotive, volného času a sportu, letectví, lodního, vojenského nebo zdravotnického průmyslu.

Úzká spolupráce s našimi obchodními partnery, nám umožňuje podrobně sledovat aktuální poptávku a pružně reagovat na potřeby klientů. I díky těmto vztahům si značka KORDCARBON nachází stále širší okruh spokojených uživatelů. Rovněž díky spolupráci s významnými distributory produktů pro výrobu kompozitních materiálů se neustále rozšiřuje okruh spokojených obchodních partnerů vyhledávajících špičkovou kvalitu výrobků z uhlíkového vlákna a hybridních tkanin.

V dnešní době je Kordcarbon, a.s. výrobcem a přímým prodejcem kvalitních uhlíkových a hybridních tkanin pro kompozitní aplikace. Jsme spolehlivým dodavatelem uhlíkových tkanin, hybridních tkanin i souvisejících služeb jak koncovým zákazníkům, tak i distributorům za výhodných podmínek.