O NÁS

O společnosti Fiberpreg CZ a.s.

Fiberpreg CZ a.s. patří mezi přední evropské výrobce a prodejce technických tkanin, mezi které se řadí především kordové, uhlíkové a hybridní tkaniny. Historie společnosti sahá až do roku 1950, kdy byla započata výroba technických tkanin jako součást Baťových závodů. Mezi naše zákazníky patří například přední světoví výrobci pneumatik, představitelé gumárenského, strojírenského či těžebního průmyslu na trzích nejen v Evropě, ale také Asii, Jižní Americe a Africe.

Fiberpreg

Výrobce a prodejce uhlíkové a hybridní tkaniny KORDCARBON

V rámci rozšiřování sortimentu jsme uvedli na trh řadu produktů KORDCARBON, vyvinutou pro široké využití v mnoha odvětvích průmyslu.

Úzká spolupráce s našimi obchodními partnery, kterými jsou především výrobci kompozitů v oblasti letectví a lodního i automobilového průmyslu, nám umožňuje podrobně sledovat aktuální poptávku a pružně reagovat na potřeby klientů. I díky těmto vztahům si značka KORDCARBON nachází stále širší okruh spokojených uživatelů. Rovněž díky spolupráci s významnými distributory produktů pro výrobu kompozitních materiálů se neustále rozšiřuje okruh spokojených obchodních partnerů vyhledávajících špičkovou kvalitu výrobků z uhlíkového vlákna a hybridních tkanin.

V dnešní době je Fiberpreg CZ a.s. výrobcem a přímým prodejcem kvalitních uhlíkových a hybridních tkanin pro kompozitní aplikace. V tomto oboru vidíme značný potenciál rozšiřování oblastí použití, a tím i nabídky kompozitů na trhu. Jsme spolehlivým dodavatelem uhlíkových tkanin, hybridních tkanin i souvisejících služeb jak koncovým zákazníkům, tak i distributorům za výhodných podmínek.

 

Logo Fiberpreg
Logo Kordcarbon
infolinka: +420 724 763 706
Logo Facebook