PRODEJ UHLÍKOVÝCH A HYBRIDNÍCH TKANIN

Produkty společnosti Fiberpreg CZ a.s

Sortiment společnosti Fiberpreg CZ a.s zahrnuje uhlíkové tkaniny a hybridní tkaniny prvotřídní kvality pro koncové zákazníky i distributory. Jakožto výrobce a přímý prodejce těchto tkanin můžeme nabízet uhlíkové tkaniny i další výrobky za velmi výhodné ceny a včetně odborného poradenství přímo „z první ruky“.  

Díky vlastnostem uhlíkových vláken mají tyto tkaniny:

  • vysokou pevnost
  • velmi nízkou hmotnost a tažnost
  • odolnost proti vyšším teplotám
  • široké využití všude tam, kde je třeba minimalizovat hmotnost se zachováním vlastností kovů 

Uhlíkové a hybridní tkaniny nabízíme v provedení plátno nebo kepr. Rozdíl mezi těmtito dvěma variantami je ve vazbě uhlíkových vláken neboli způsobu tkaní, podobně jakou klasické tkaniny. 

Díky moderním technologiím, přísné kontrole výroby a optimálním skladovacím podmínkám můžeme garantovat stálou kvalitu dodávaných tkanin, a jakožto přímý prodejce i dodavatel také příznivé ceny a dodání po celé České a Slovenské republice zdarma.


Uhlíkové a hybridní tkaniny KORDCARBON 

Uhlíková tkanina  

Uhlíkové tkaniny nabízíme v provedení plátno nebo kepr v gramážích 160, 200 a 280 g/m2, šíře tkaniny je 1 nebo 1,2 m. Tyto tkaniny jsou vyrobeny z uhlíkového vlákna značky TORAY, což je světoznámý certifikovaný výrobce dodávající uhlíková vlákna špičkové jakosti.

Hybridní tkanina 

Hybridní tkaniny obsahují kromě uhlíkového vlákna TORAY také aramidové vlákno značky Twaron v poměru 1:1. Tkanina s přidáním aramidového vlákna je odolná proti vysokým teplotám, velmi dobře tlumí vibrace a zvyšuje odolnost proti nárazu. Stejně jako u uhlíkových tkanin, i hybridní tkaniny nabízíme v provedení plátno nebo kepr v gramážích 164, 165, 175 a 190 g/m2.


Kontakt pro koncové zákazníky i distributory 

Náš odborný poradce a prodejce produktů KORDCARBON rád zodpoví všechny vaše dotazy a postará se o bezproblémový, rychlý a pohodlný nákup uhlíkových nebo hybridních tkanin. Chcete-li kompozity z těch nejkvalitnějších materiálů, které můžete na českém trhu dostat, obraťte se na: 

Martin Drábek

Mobil: +420 724 763 706
Fax: +420 518 329 240
E-mail: info@kordcarbon.cz

Podrobnější informace včetně kontaktního formuláře naleznete v kontaktech.


Doprava a doručení 

Vaši objednávku vyřídíme obratem. Zboží, které máme vždy připravené skladem, zašleme v nejbližším možném termínu kurýrem. Doprava uhlíkové tkaniny a hybridních tkanin libovolného objemu je po celé ČR a SR zcela zdarma.  

 

Logo Fiberpreg
Logo Kordcarbon
infolinka: +420 724 763 706
Logo Facebook