PRODEJ UHLÍKOVÝCH A HYBRIDNÍCH TKANIN

Produkty společnosti Kordcarbon, a.s

Sortiment společnosti Kordcarbon, a.s zahrnuje uhlíkové tkaniny a hybridní tkaniny prvotřídní kvality pro koncové zákazníky i distributory. Jakožto výrobce a přímý prodejce těchto tkanin můžeme nabízet uhlíkové tkaniny i další výrobky za velmi výhodné ceny a včetně odborného poradenství přímo „z první ruky“.

Díky vlastnostem uhlíkových vláken mají tyto tkaniny:

  • vysokou pevnost
  • velmi nízkou hmotnost a tažnost
  • odolnost proti vyšším teplotám
  • široké využití všude tam, kde je třeba minimalizovat hmotnost se zachováním vlastností kovů

Uhlíkové a hybridní tkaniny nabízíme v provedení plátno nebo kepr. Rozdíl mezi těmtito dvěma variantami je ve vazbě uhlíkových vláken neboli způsobu tkaní, podobně jakou klasické tkaniny.

Díky moderním technologiím, přísné kontrole výroby a optimálním skladovacím podmínkám můžeme garantovat stálou kvalitu dodávaných tkanin, a jakožto přímý prodejce i dodavatel také příznivé ceny a dodání po celé České a Slovenské republice zdarma.


Uhlíkové a hybridní tkaniny KORDCARBON

Uhlíková tkanina

Uhlíkové tkaniny nabízíme v provedení plátno nebo kepr v gramážích od 60 do 600 g/m2, standardní šíře tkaniny je 1 nebo 1,2 m. Tkaniny „na míru“ je možné řešit individuálně. Tyto tkaniny jsou vyrobeny z uhlíkových vláken značek TORAY, TENAX, MITSUBISHI a UMATEX, což jsou významní certifikovaní výrobci dodávající uhlíková vlákna vysoké kvality pro daný typ použití.

Hybridní tkanina

Hybridní tkaniny obsahují kromě uhlíkového vlákna TORAY také aramidové vlákno značky Kevlar® od firmy DuPont v poměru 1:1. Tkanina s přidáním aramidového vlákna je odolná proti vysokým teplotám, velmi dobře tlumí vibrace a zvyšuje odolnost proti nárazu. Stejně jako u uhlíkových tkanin, i hybridní tkaniny nabízíme v gramážích 164, 175 g/m2 jako plátno a 190 g/m2 v provedení kepr.

Kontakt pro koncové zákazníky i distributory

Náš odborný poradce a prodejce produktů KORDCARBON rád zodpoví všechny vaše dotazy a postará se o bezproblémový, rychlý a pohodlný nákup uhlíkových nebo hybridních tkanin. Chcete-li kompozity z těch nejkvalitnějších materiálů, které můžete na českém trhu dostat, obraťte se na:

Obchodní oddělení 
Martin Drábek

Mobil: +420 724 763 706
Fax: +420 518 329 240
E-mail: info@kordcarbon.com

Jakub Kruliš

Mobil: +420 607 030 493
E-mail: j.krulis@kordcarbon.com

Sebastian Rudek

Mobil: +491 751 154 882
E-mail: s.rudek@kordcarbon.com

Výroba a logistika
Jan Rumíšek

Mobil: +420 606 763 683
E-mail: j.rumisek@kordcarbon.com


Doprava a doručení

Vaši objednávku vyřídíme obratem. Majoritní podíl zboží máme vždy skladem a jsme tak schopní zaslat v nejbližším možném termínu kurýrem. Doprava uhlíkové tkaniny a hybridních tkanin libovolného objemu je po celé ČR a SR zcela zdarma.